Кошик
7 відгуків
+380674998228
+380673607899

Про нас

Торгова марка "Тур-Колекшн" розпочала свою діяльність на початку 2012 року, за короткий проміжок часу вона зуміла привернути увагу вітчизняних та іноземних туристів, усіх тих, хто любить подорожувати та відкривати для себе щось нове, досі небачене.

Ми пропонуємо ексклюзивну колекційно-сувенірну продукцію, яка присвячена визначним пам'яткам України, цікавим туристичним об'єктам, архітектурним та культурним надбанням.

Наші магніти, значки та монети вирізняються вишуканим дизайном, вони виконані у різних стилях, тому стануть до вподоби найвибагливішому мандрівнику. Ми постійно працюємо над покращенням та підвищуємо рівень якості продукції. Кожен сувенір ТМ "Тур-Колекшн" займає своє місце у каталозі та має свій унікальний номер, це значно спрощує процес колекціонування. Також ми виготовляємо продукцію у різних розмірам та форматах, щоб задовільнити фінансову спроможність та уподобання кожного колекціонера.

 

Подорожуйте Україною, вивчайте її багатовікову культуру та традиції, своєрідну архітектуру, ландшафтні та духовні досягнення, збирайте свою власну унікальну колекцію магнітів та значків, яка стане неперевершеною згадкою про Ваші подорожі, незабутні враження та нові відкриття!