Тур-Колекшн Rss

Художня майстерня скульптора Миколи Голованя

Місце знаходження: Uncategorized, Магніт & значок круглий

Микола Микитович Головань навчався у Львівському училищі декоративно-прикладного мистецтва імені Івана Труша. Твори цього скульптора можна зустріти у парках і скверах, на подвір’ях дитячих садочків, придорожніх лісових галявинах та у приватних колекціях.

Найбільшої слави йому принесла Художня майстерня, яку часто називають «будинок із химерами», він оздоблює її уже понад 30 років.

Серед сотень творінь мирно співіснують ренесансні, готичні, барокові, – повністю завершені, і ті, що їх вправна рука пана Миколи ще не «роздягла» з каменю. Загалом на території будинку понад 500 скульптур.

Микола Головань працює для людей, втілюючи цікаві задуми, завжди відкритий для спілкування. І, як зізнається,— була б його воля — все довкола перетворив у казку своїми оригінальними скульптурними роботами, аби люди захоплювалися ними, ставали кращими, добрішими й самі прагнули творити на землі красу і добро.

_________________________________________________________________________________________________

Відвідавши Художню майстерню скульптора Миколи Головання, придбайте на згадку колекційний магніт чи значок у  Центрі туристичної інформації та послуг міста Луцьк.

Ваш відгук

Ви повинні увійти, щоб залишати відгуки.