Тур-Колекшн Rss

Про нас

Заснована на початку 2012 року  торгова марка “ТУР-КОЛЕКШН”, вже зуміла привернути увагу багатьох українських та іноземних туристів, які цікавляться українською культурною та історичною спадщиною, а також тих, хто просто любить подорожувати. Відвідуючи різноманітні туристичні місця, ми завжди прагнемо зберегти пам’ять про ту чи іншу подорож та, звичайно ж, купуємо сувенір, який став би незабутньою згадкою для нас та приємним сюрпризом для наших рідних та друзів. Саме тому, ми пропонуємо Вам ексклюзивні колекційні магніти та значки, присвячені пам’яткам нашої України від торгової марки «Тур-Колекшн»!

kolazh_ukraine  

Їх особливість у вишуканому дизайні. Магніти та значки виконані у різних стилях, що вирізняє їх посеред іншої схожої продукції. Їх приємно колекціонувати, а зібрана колекція має гідний вигляд. Магніти та значки виготовлені у різних форматах, для того, щоб задовільнити уподобання та фінансову спроможність кожного колекціонера. 

На цих зображеннях Ви можете ознайомитись з усім різновидом колекційних магнітів ТМ “Тур-Колекшн”:

  

              1. ЗАКАТНІ КРУГЛІ ЗНАЧКИ ТА МАГНІТИ (діаметр 32 та 56 мм).

Вони представляють собою круглий значок/магніт із двох металевих заготовок і кріплення – «єврошпилька», або магніт. При їх виготовленні, надрукувана поліграфічна картинка (офсетний друк), закатується прозорою лавсановою плівкою для захисту від пилу і вологи. Упаковка сувенірів: прозорий  поліпропіленовий пакет та етикетка. Колір етикетки магнітів – бежевий, значків – оливковий.

1.1. Круглі магніти діаметром 56 мм.
SONY DSC SONY DSC
1.2. Круглі магніти діаметром 32 мм.
 SONY DSCSONY DSC

 

 

1.3. Круглі значки діаметром 32 мм.
SONY DSCSONY DSC

 

 

 

 2. ЄВРОМАГНІТ (поліграфічний з глянцевою ламінацією).

Ці поліграфічні магніти по структурі нагадують тверду обкладинку книги. При їх виготовленні використано офсетний друк зображень з ламінацією, кріплення – вініловий магніт. Упаковка сувенірів: прозорий  поліпропіленовий пакет.

2.1. прямокутні (розмір 55×90 мм);

OLYMPUS DIGITAL CAMERA SONY DSC

 

 

 

 

2.2. квадратні (розмір 60×60 мм).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

3. МАГНІТ ВІНІЛОВИЙ (розмір 5×7 см).

При їх виготовлені використано вініловий магніт та офсетний друк зображень з ламінацією. Упаковка сувенірів: прозорий  поліпропіленовий пакет.

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ЧАШКА

У роботі використовуємо білі керамічні чашки класу «преміум» об’ємом 330 мл (діаметр 8,20 см, висота чашки 9,50 см). Також, виготовляємо чашки за індивідуальними замовленнями.

чашка нова_4  копия

 

 

 

 

 

5. МАГНІТ ПЛАСТИКОВИЙ  (розмір 10×10 см).

Кріплення – вініловий магніт. Упаковка сувенірів: прозорий  поліпропіленовий пакет. Пластикові квадратні магніти із заокругленими краями.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

5. МАГНІТ “дерев’яна рамка”  (розмір 85×65 мм).

Цей магніт виготовляється з екологічно чистого гіпсу. Кріплення – вініловий магніт. Упаковка сувенірів: прозорий  поліпропіленовий пакет. Забраження – офсетний друк з ламінацією.

д 0054

 

 

 

 

 

 

Однією з головних переваг  торгової марки «ТУР-КОЛЕКШН» є наявність систематизованих каталогів, у яких відображено усю колекційну продукцію. Кожен сувенір розміщений  під своїм номером, що значно полегшує процес колекціонування (номер вказаний безпосередньо на самому сувенірі та дублюється на його етикетці).  Ці каталоги  у будь-який час можна переглянути онлайн у розділі “Колекція”. Це допомагає колекціонерам завжди володіти повною інформацією щодо колекцій продукції. Також, на сайті Ви знайдете коротку інформацію: фото, описи, посилання на сайти, контакти т.п. туристичних об’єктів, де знаходяться торгові точки з реалізації колекційних магнітів та значків. 

Мандруйте Україною, вивчайте її культуру, традиції, архітектурні, історичні пам’ятки та збирайте свою власну унікальну колекцію магнітів та значків, що стане неперевершеною згадкою про Ваші подорожі, незабутні враження та нові відкриття!