Тур-Колекшн Rss

ІІІ-й Фестиваль християнської молоді Західної України під гаслом “ПРОПОВІДУЙ СЛОВО”

Місце знаходження: Магніт & значок круглий, ФЕСТИВАЛЬНІ МАГНІТИ/ЗНАЧКИ

З 27 липня по 3 серпня 2013 року у Березнівському районі, в урочищі «Соколині гори» відбувався ІІІ-й Фестиваль християнської молоді Західної України. Фестиваль проходив під гаслом: «Проповідуй Слово», основною ціллю якого було запалити молодих людей та об’єднати для єдиної мети – проповіді Слова Божого. Месидж фестивалю – «Проповідуй Слово, допоминайся вчасно-невчасно, докоряй, забороняй, переконуй з терпеливістю та з наукою» 2 Тимофія 4:2.

Фестиваль християнської молоді Західної України зібрав понад 3000 учасників на березі Надслучанської Швейцарії. Кордону фестивалю не було меж, адже тут були учасники не лише з різних областей України, а й навіть з інших країн: Росії, Латвії, Білорусі, Італії, Португалії, Америки та Литви.

Упрограмі фестивалю були цікаві майстер класи, можливість взяти участь у соціальному служінні, спортивних іграх та змаганнях, провести незабутні спілкування біля вечірнього вогнища ін.. Змагання за перемогу відбувались під час фестивалю з таких видів спорту, як футбол, тачбол, волейбол та фрізбі. Свій вільний час молодь проводила дуже активно: гра в настільний теніс, стрибки на батутах, шахи, переправа та долання висоти зі страховкою.

Молодь мала чудовий час для спілкування, активного відпочинку, спільного прославлення Бога, а також самим збагатитися чудовими істинами під час вечірніх зібрань і малих груп по навчанню.

SONY DSCfest

 

 

 

 

 

Ваш відгук

Ви повинні увійти, щоб залишати відгуки.