Тур-Колекшн Rss

12-й Фестиваль християнської молоді Рівненської області під гаслом “ДОРОЖЧЕ ЗА КУБОК”

Місце знаходження: Магніт & значок круглий, ФЕСТИВАЛЬНІ МАГНІТИ/ЗНАЧКИ

З 28 липня по 4 серпня у Березнівському районі, в урочищі «Соколині гори» відбувався 12-й християнський молодіжний фестиваль Рівненської області. Тема фестивалю: «Дорожче за кубок». Фестиваль проходив під гаслом «Христос більше… Віра більша… Зріст більший». Основний месидж фестивалю «Переможець успадкує все, і я буду його Богом, а він буде мені сином Об.21:7».

Фестиваль християнської молоді Рівненської області «Дорожче за кубок» зібрав понад 1300 учасників на березі Надслучанської Швейцарії. Кордону фестивалю не було меж, адже тут були учасники не лише з інших областей України, а й навіть з інших країн: Хмельницького, Івано-Франківська, Запоріжжя, Херсону, Москви, Латвії, Білорусі, Італії, Португалії, Америки та Литви.

Назва фестивалю і тематика кожного дня мала певну спортивну алегорію. Змагання за перемогу відбувались під час фестивалю з таких видів спорту, як футбол, тачбол, волейбол та фрізбі. Свій вільний час молодь проводила дуже активно: гра в настільний теніс, стрибки на батутах, шахи, переправа та долання висоти зі страховкою.

Молодь мала чудовий час для спілкування, активного відпочинку, спільного прославлення Бога, а також самим збагатитися чудовими істинами під час вечірніх зібрань і малих груп по навчанню.

Ваш відгук

Ви повинні увійти, щоб залишати відгуки.